Wspomaganie językowe

Formularze, ankiety

Musisz złożyć wniosek do holenderskiego urzędu lub innej instytucji? Masz trudności ze zrozumieniem dokumentu? Pomagamy w wypełnianiu formularzy (zasiłek dla bezrobotnych, chorobowy), wniosków (rozłożenie na raty zadłużenia) czy dokumentów w języku niderlandzkim.

Tłumaczymy krok po kroku co należy wpisać w danej pozycji oraz podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

koszt: od 40,00€

Dokumenty, odwołania, pisma, maile

Otrzymałeś pismo, list, formularz które jest dla Ciebie niezrozumiałe? Nie wiesz co oczekują od ciebie, jakie kroki powinieneś wykonać? Przetłumaczymy taki dokumenty z języka niderlandzkiego na język polski dla Ciebie.

Podpowiemy jak należy zareagować na dany dokument, w razie wątpliwości gdzie szukać pomocy lub porady. 

koszt: od 50,00€ 

telefony

Otrzymałeś pismo z holenderskiego urzędu lub instytucji? Nie wiesz co należy w związku z tym zrobić? Wykonamy w Twoim  imieniu  telefony do odpowiedniej instytucji w celu zasięgnięcia porady, odpowiedzi lub instrukcji jak postąpić w danej sprawie. Piszemy również pisma, odwołania, skargi, prośby o rozłożenie na raty oraz inne pisma w języku niderlandzkim. 

Masz pytanie lub chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tej usługi napisz do nas na adres info@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy. 

koszt: od 15,00€

Spotkania w różnych instytucjach

Asystujemy podczas spotkań w różnych instytucjach m.in. UWV, szpital, arboarts. Cena takiej usługi jest uzależniona od indywidualnej sytuacji i zależy od długości trwania spotkania oraz zawiera kosztu przejazdu. Po zapoznaniu się ze sprawą wyceniamy usługę, a klient otrzymuje od nas niewiążącą (czyli może jej nie przyjąć) ofertę.

Ponieważ często pytacie o taką usługę oficjalnie podajemy, iż standardowo cena zaczyna się od 70 euro (bez kosztów dojazdu). Więcej informacji otrzymacie po wysłaniu do nas maila na adres: oferta@kezer.info lub wypełnieniu formularza kontaktowego.

digid dla osób niezameldowanych

Chcesz wyrobić sobie wirtualny klucz do załatwiania  większości spraw w Holandii bez wychodzenia z domu, a nie posiadasz meldunku? Zjechałeś do Polski, ale chcesz mieć wgląd do swoich urzędowych spraw? Pomożemy Tobie w uzyskaniu DigiD, również gdy Twoje dane są niepoprawne bądź niepełne w holenderskim systemie. 

Masz pytanie lub chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tej usługi napisz do nas na adres info@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy. 

koszt: od 35,00€

Ziektewet-uitkering

Zachorowałeś, a perspektywa powrotu do pracy jest daleka. Sen z powiek spędza Tobie myśl co dalej? Umów się na spotkanie z nami, a my wyjaśnimy Tobie Twoje prawa i obowiązki.  Omówimy poszczególne etapy „chorobowego”.  Sprawdzimy jak wygląda proces powrotu do zdrowia w Twoim przypadku!

Masz pytanie lub chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tej usługi napisz do nas na adres info@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy. 

koszt: od 70,00€ 

CV

Zastanawiacie się nad zmianą pracy lub los zmusił Was do poszukiwania nowej, a może musicie uzupełnić swoje CV na stronie uwv (werk.nl). Poniżej znajdziecie bazowe CV, które możecie wykorzystać jako podstawę do tworzenia swojego.  Pomagamy również tworzyć podstawowe CV – po więcej informacji napiszcie do nas na adres mailowy lub wypełnijcie formularz kontaktowy. 

koszt: od 15,00€

LIST motywacyjny

Obok pomocy w tworzeniu CV w  języku niderlandzkim tłumaczymy listy motywacyjne na język niderlandzki. Pomagamy również przy tworzeniu bazowego listu motywacyjnego. Podrzucamy pomysły, mówimy na co zwrócić uwagę oraz jak „sprzedać się” potencjalnemu pracodawcy. Masz pytania? Pisz na adres mailowy info@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy. 

koszt: od 35,00€