Wspomaganie językowe

Formularze

Musisz złożyć wniosek do holenderskiego urzędu lub innej instytucji? Masz trudności ze zrozumieniem dokumentu? Pomagamy w wypełnianiu formularzy (zasiłek dla bezrobotnych, chorobowy), wniosków (rozłożenie na raty zadłużenia) czy dokumentów w języku niderlandzkim.

Tłumaczymy krok po kroku co należy wpisać w danej pozycji oraz podpowiadamy na co zwrócić uwagę.y

Dokumenty

Otrzymałeś pismo, które jest dla Ciebie niezrozumiałe? Nie wiesz co oczekują od ciebie? Przetłumaczymy taki dokumenty z języka niderlandzkiego na język polski dla Ciebie.

Podpowiadamy jak należy zareagować na dany dokument, w razie wątpliwości gdzie szukać pomocy lub porady. 

Odwołania, pisma

Otrzymałeś pismo z holenderskiego urzędu lub instytucji? Nie wiesz co należy w związku z tym zrobić? Wykonamy w Twoim  imieniu  telefony do odpowiedniej instytucji w celu zasięgnięcia porady, odpowiedzi lub instrukcji jak postąpić w danej sprawie. Piszemy również pisma, odwołania, skargi, prośby o rozłożenie na raty oraz inne pisma w języku niderlandzkim. 

Masz pytanie lub chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tej usługi napisz do nas na adres info@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy. 

Spotkania w różnych instytucjach

Asystujemy podczas spotkań w różnych instytucjach m.in. UWV, szpital, arboarts. Cena takiej usługi jest uzależniona od indywidualnej sytuacji i zależy od długości trwania spotkania oraz zawiera kwotę przejazdu. Po zapoznaniu się ze sprawą wyceniamy usługę, a klient otrzymuje od nas niewiążącą (czyli może jej nie przyjąć) ofertę.

Ponieważ często pytacie o taką usługę oficjalnie podajemy, iż standardowo cena zaczyna się od 50 euro (bez kosztów dojazdu). Więcej informacji otrzymacie po wysłaniu do nas maila na adres: oferta@kezer.info lub wypełnieniu formularza kontaktowego.

CV

Zastanawiacie się nad zmianą pracy lub los zmusił Was do poszukiwania nowej, a może musicie uzupełnić swoje CV na stronie uwv (werk.nl). Poniżej znajdziecie bazowe CV, które możecie wykorzystać jako podstawę do tworzenia swojego.  Pomagamy również tworzyć podstawowe CV – po więcej informacji napiszcie do nas na adres mailowy lub wypełnijcie formularz kontaktowy. 

LIST motywacyjny

Obok pomocy w tworzeniu CV w  języku niderlandzkim tłumaczymy listy motywacyjne na język niderlandzki. Pomagamy również przy tworzeniu bazowego listu motywacyjnego. Podrzucamy pomysły, mówimy na co zwrócić uwagę oraz jak „sprzedać się” potencjalnemu pracodawcy. Masz pytania? Pisz na adres mailowy info@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy.