Kursy Niderlandzkiego online

Z wielką pasją popartą wieloletnią wiedzą nie tylko samej nauki języka niderlandzkiego, ale także językoznawstwa oraz różnych technik przekładu tworzymy dla Was darmowe oraz płatne kursy języka niderlandzkiego. W naszym portfolio znajdziecie znany wielu osobom darmowy kurs lekcjaholnederskiego.nl rozszerzony o wersję płatną oraz płatny kurs język niderlandzki modułowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości piszcie 

Istnieje możliwość przerobienia wybranego modułu w formie 1:1 klasycznie lub przy pomocy Teamsów. Cenę i więcej informacji znajdziecie w zakładce “niderlandzki klasycznie” –  korepetycje z niderlandzkiego.

E-BOOK

Nasz autorski projekt “eduste.online” stworzony został w oparciu o potrzeby uczniów. Zamiast serwować Wam kolejny pełny kurs języka niderlandzkiego stworzyliśmy materiał pomocne w nauce niderlandzkiego. Punktem wyjścia nie jest poziom, a zakres danego tematu! Każdy Każdy e-book jest wirtualną książką, która ma Wam pomóc w nauce! W najbliższym czasie pojawią się: „1000 niderlandzkich słówek”, „het słowa w niderlandzkim”, „techniki nauki języków obcych” 

Uwaga! E-book nie zawiera wymowy, są to klasyczne książki w wydaniu wirtualnym! Dostępne są e-bookie  płatne oraz bezpłatne. Dokładną  ofertę znajdziecie na naszej platformie eduakacyjnej! 

Obecny top e-booków: 

  • 50 PIERWSZYCH CZASOWNIKÓW W NIDERLANDZKIM – ODMIANA
  • 50 PIERWSZYCH CZASOWNIKÓW W NIDERLANDZKIM  – ĆWICZENIA

NIDERLANDZKI TEMATYCZNIE - EDUSET.ONLINE

Nasz autorski projekt “niderlandzki tematycznie” stworzony został w oparciu o potrzeby uczniów. Zamiast serwować Wam kolejny pełny kurs języka niderlandzkiego stworzyliśmy materiał tematyczny. Punktem wyjścia nie jest poziom, a zakres słów i zwrotów z zakresu danego tematu! Każdy kurs tematyczny składa się z kilku lekcji gdzie serwujemy Wam dużą dawkę słów, zwrotów i zdań z danego zakresu tematycznego, kilku ćwiczeń,  oraz dodatkowe tekstu z kilkoma pytaniami, tzw. begrijpend lezen.

Uwaga! Kurs ten nie zawiera wymowy!

Kurs niderlandzki tematycznie jest kursem płatnym.  Obecnie możecie wykupić dostęp do kursu: Niderlandzki w pracy

EDUSET.ONLINE / NIDERLANDZKI W PRACY

niderlandzki modułowo - EDUSET.online

Nasz autorski projekt “niderlandzki modułowo” stworzony został w oparciu o potrzeby uczniów. Zamiast serwować Wam kolejny pełny kurs języka niderlandzkiego podzieliliśmy go na tak zwane moduły. Punktem wyjścia nie jest poziom, a zakres gramatyczny! Możecie wybrać i zakupić pełen pakiet, albo jeśli macie potrzebę powtórzyć, przećwiczyć tylko jeden lub kilka wybranych modułów, np. rzeczowniki, liczebniki…  Każdy moduł składa się z kilku lekcji gdzie objaśniamy podstawy gramatyki danego zagadnienia, kilku ćwiczeń, testu oraz dodatkowe tekstu z kilkoma pytaniami, tzw. begrijpend lezen.

Uwaga! Kurs nie zawiera wymowy!

Kurs niderlandzki modułowo jest kursem płatnym, a jego koszt jest uzależniony od indywidualnego wyboru.  Dokładny cennik niderlandzkich kursów znajdziecie na eduset.online.

EDUSET.ONLINE

LEKCJAHOLENDERSKIEGO.NL

Lekcjaholenderskiego.nl to „niderlandzki” projekt edukacyjno-informacyjny dla dorosłych i dzieci, który ma pomagać w nauce języka niderlandzkiego! Głównym założeniem jest nauka słówek, poznanie podstaw gramatyki oraz życia w Holandii. Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas forma nauki sprawi, iż codzienne sytuacje będą mniej stresowe, a komunikacja stanie się dużo łatwiejsza. 

Wybierając tę metodę macie do dyspozycji aż 2 opcję!

  • lekcjaholenderskiego.nl – to miejsce gdzie przy pomocy 200 lekcji możecie nauczyć się aż 2000 słówek! Każda lekcja składa się z 10 słówek powiązanych ze sobą tematycznie. Jedyne co musicie zrobić to wejść na stronę www.lekcjaholenderskiego.nl i zacząć działać. Lekcje ze względu na dobór słówek są dedykowane zarówno dorosłym jak i dzieciom. Lekcje są darmowe.
  • blog.lekcjaholenderskiego.nl – to uzupełnienie lekcjaholenderskiego.nl o część gramatyczną (podstawy gramatyki niderlandzkiej) oraz o kilka tematów związanych z życiem w Holandii (pierwsza wizyta u lekarza, zakup biletu na autobus (OV-kaart), holenderskie filmy i seriale …) Blog jest darmowy i jest dostępny dla każdego i dużego i małego.