kurs niderlandzkiego klasyczny

Zapraszamy na niderlandzki!

Wolicie uczyć się się języka obcego w klasycznym wydaniu? U nas macie możliwość zapisania się na różne kursy języka niderlandzkiego!

Poniżej aktualna oferta!

Oprócz klasycznych spotkań “na kawie” jest możliwość spotykania się w formie online za pomocą Teams.

UWAGA! Zapisy na zajęcia zaczynające się od kwietnia już otwarte! Masz pytania, pisz śmiało, chętnie rozwieje Twoje wątpliwości! Liczba miejsc ograniczona!korepetycje z holenderskiego”


Są to indywidualne zajęcia z języka niderlandzkiego w trakcie których poruszamy zagadnienia związane z niderlandzką gramatyką na podstawowym poziomie (od 0 do B1/B2), bombardujemy przydatnymi (i nie tylko) słówkami, dużo czytamy ze zrozumieniem, poznajemy mentalność Holendrów i kulturę Holandii… Czas trwania zajęć dobieram indywidualnie do potrzeb i możliwości kursanta.

„niderlandzki dla początkujących” 


Jest to zamknięty 18 godzinach program z podstaw języka niderlandzkiego. Zawiera wyjaśnienia gramatyczne, słownictwo, teksty do czytania i tłumaczenia, zadania i ćwiczenia. Możecie wybrać spośród 2 programów!

„niderlandzki metodą LINK”


Jest to zamknięty kurs języka niderlandzkiego prowadzony w oparciu o metodę LINK z użyciem książki “link”. Program jest zamknięty w 20 spotkaniach po 2h. Do wyboru są dwa poziomy: 0 – A2 (link werkboek – żółta) oraz A2 – B1 (link+ werkboek – turkusowa).

„mini kurs klasyczny: nauka czytania po niderlandzku” 


Jest to zamknięty 4 lub 6 godzinny (rozłożony na dwa spotkania) kurs nauki czytania po niderlandzku. W trakcie kursu uczymy się czytać nie tylko alfabet, kombinacje liter czy pojedyncze słowa, ale teksty z poziomu A1 –  B1. Jest on dedykowany dla osób, które lubią uczyć się samodzielnie, ale chcą poznać podstawy wymowy. 

„mini kurs klasyczny: budowa zdania i pytania w niderlandzkim”  


Jest to zamknięty 4 lub 6 godzinny (rozłożony na dwa spotkania) kurs budowa zdania i pytania w niderlandzkim. W trakcie kursu uczymy się podstaw budowy zdania, pytania i zdania złożonego w języku niderlandzkim. Jest on dedykowany dla osób, które lubią uczyć się samodzielnie, ale chcą usystematyzować podstawy z gramatyki niderlandzkiej.

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś rozpocząć naukę w standardowy sposób, zapytaj o szczegóły wysyłając maila pod adres: oferta@kezer.info lub wypełnij formularz kontaktowy.

Poniżej kilka przydatnych informacji!

Koszt zajęć „korepetycje z holenderskiego” 

60 minut dla jednej osoby to koszt 20,00€
90 minut dla jednej osoby to koszt 30,00€
120 minut dla jednej osoby to koszt 4000€

60 minut dla dwóch osób to koszt 40,00€
90 minut dla dwóch osób to koszt 55,00€
120 minut dla dwóch osób to koszt 70,00€

Koszt zajęć „niderlandzki dla początkujących”

indywidualnie lub w parze

pełen kurs dla jednej osoby  to koszt 360,00€
[18 godzin]

Koszt zajęć „niderlandzki metodą LINK”

indywidualnie lub w parze

pełen kurs dla jednej osoby  to koszt 800€
[40 godzin]

„mini kurs klasyczny: nauka czytania po niderlandzku” 

kurs 4 godzinny

pełen kurs dla jednej osoby  to koszt 80,00€

kurs 6 godzinny

pełen kurs dla jednej osoby  to koszt 130,00€

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w miejscowości Hoofddorp po adresem: Siriusdreef 17-27, 2132WT Hoofddorp  1 piętro. Jest to  w niedalekiej okolicy Amsterdam, Schiphol, Aalsmeer w siedzibie firmy Kezer. Blisko przystanku autobusowego De Hoek, na który zatrzymują się autobusy 300 (Haarlem – Amsterdam Bijlmeer), 397 (Nieuw Vennep – Amsterdam Elandsgracht), 341 (Hoofddorp Spaarne Gasthuis – Amsterdam Station Zuid), 365 (Leiden Centraal – Schiphol Airport), 361 (Noordwijk – Schiphol Airport), 470 (Alphen a/d Rijn – Schiphol Airport).

Godziny

Zajęcia odbywają się w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych  indywidualnie z kursantem podczas pierwszego spotkania. Ostatnie spotkania umawiam najpóźniej o godzinie 18:30/19:00 (w zależności od czasu trwania spotkania).  Godziny zajęć można dopasować do czasu pracy, również jeżeli pracujecie na 2 czy 3 zmiany. Istnieje możliwość umawiania się w systemie naprzemiennym, czyli jeden tydzień godziny ranne, a kolejny godziny popołudniowe.  

Materiały

Pracujemy na materiałach stworzonych przez nas na potrzeby danego kursu, dlatego zapewniamy prawie wszystko co potrzebne do zrealizowania programu! Zachęcamy do zakupu grubego segregatora, ewentualnego notatnika oraz innych pomocy, które zawsze Wam pomagały w nauce. Warto również zaopatrzyć się w słownik polsko-niderlandzki oraz słownik języka niderlandzkiego. Jeśli posiadacie własne materiały: książki, notatki, zeszyty ćwiczeń możemy je włączyć do programu. 

Wyjątkiem jest kurs w oparciu o metodę LINK, wtedy należy zakupić podręcznik (w zależności od wybranego poziomu) z którym będziemy pracować!

Grupy

Chcecie stworzyć własną grupę i uczyć się w teamie? Istnieje możliwość zorganizowania zajęć dla większej grupy. Realizujemy wtedy lekko zmodyfikowany na potrzeby grupy program „niderlandzki dla początkujących” lub pracujemy metodą LINK.

Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy tym wypadku do kontaktu aby omówić szczegóły. 

Faktury

Wystawiamy faktury dla każdego typu kursu!

Zapraszamy na niderlandzki!